ŠILTNAMIUIŠPARDUOTUVĖ.LT

                          Tel: 860456422 arba 860456411                           infosiltnamiai@gmail.com  

AUTOMATINĖS LAISTYMO SISTEMOS.

 

Pilnai automatinė laistymo sistema, palengvins jums augalų priežiūrą ir suteiks jums poilsio. Dabar jums nereikia palikti augalų ir prašyti savo kaimynų, kad jį palaistytu.Automatinė laistymo sisytema ,automatiškai pasirūpins jūsų daržovėmis. Su mūsų sistema turite galimybę automatiškai pasirinkti laistymo dažnumą (ryte ar vakare).

Iš esmės ji veikia gana paprastai. Naktį vanduo kaupiasi, įkaista dieną ir vakare arba ryte automatiškai palaisto. Kiekvienam įrenginio tipui galite programuoti jūsų laistymo dažnumą (pasirinktinai: kiekvieną dieną, kas trečią dieną ar ketvirtą dieną, kartą per savaitę).

 Jums nereikia naudoti elektros energijos, sistema veikia su baterijomis. Su automatine laistymo pagalba lems vaisių ir daržovių žydėjimą kasmet.

Šiltnamio automatinis laistymas turi daug privalumų.

KAPILIARINĖS PAPRASTOS LAISTYMO SISTEMOS.

 

Vandenį ir pinigus taupanti augalų laistymo sistema

Šią kapiliarinio laistymo sistemą galite nesudėtingai ir nebrangiai įsirengti savo darže ar šiltnamyje. Laistymo sistemai veikti nereikalinga elektra, kuras ir net nuolatinis vandens šaltinis.

Viskas ko Jums reikia, tai tik vandens rezervuaras, pakeltas į vieno, ar daugiau, metro aukštį. Toliau, paprasčiausiai naudojant gravitacijos jėgas, vanduo teka per vožtuvą, filtrą, paskirstymo vamzdį, kapiliarinių vamzdžių tinklą į augalų šaknis. Kiekvienas augalas gauna vienodą vandens

kiekį, be jokių vandens nuostolių, sunkaus darbo ir rūpesčių Naudodami šią ekonomišką, paprastą ir nešiojamą sistemą, net siauriausio biudžeto augintojai gali naudingai drėkinti mažus, neįprastų formų ar siaurus žemės plotelius, esančius bet kurioje vietovėje, nesvarbu kiek nutolusius nuo nuolatinio vandens ar elektros šaltinio. Ši sistema yra idealus sprendimas: mažam daržui, šiltnamiui kieme ar net dideliam laukui, daržovėms, gėlėms ir kitiems augalams. Ji visada aprūpina augalus vandeniu ir nereikalauja nuolatinės priežiūros. Tokia sistema puikiai tinka ir jautrių šaltam gręžinių ar šulinių vandeniui augalų laistymui.

Kapiliarinio laistymo sistemos pranašumai:

Sudėtingose klimato sąlygose, sunkiai pasiekiamuose laukuose ir soduose, mažuose ūkiuose, kur nedidelis pelningumas labai stipriai priklauso nuo efektyvių vandens, trąšų, darbo jėgos ir pinigų sąnaudų, ilgainiui buvo įrodyta daug tokios sistemos efektyvių pranašumų:

 

  • Lengvas įrengimas ir valdymas

  • Žema kaina

  • Mažos vandens sąnaudos

  • Nereikalingi degalai ir elektra

  • Nereikalinga darbo jėga

  • Minimali priežiūra

  • Galimas mažų ar nutolusių žemės

  •   plotų laistymas ir kultivavimas

Skambinti
El.paštas